19.08.2011 17:00, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Banes Motor České Budějovice

4

Rittich - Martínek, Polívka, Jícha, Čurilla, Tobola P., Sucharda, Zadražil, Randa - Vysloužil, Matějka, Gregar - Prokš, Pěška, Brychta - Přidal, Brabec, Pekárek - Svobodník, Štěpán, Vlček
5
Branky Jihlavy: 26. Přidal (Pekárek), 30. Brychta (Pěška), 36. Matějka (Vysloužil), 37. Pekárek (Přidal), 50. Brychta.

Petr Svoboda (trenér Jihlavy): Opět jsme měli horší vstup do utkání, soupeř potrestal naše dvě chyby dvěma góly. Ve druhé třetině se naše hra výrazně zlepšila, kluci dobře pracovali, plnili to, co jsme po nich chtěli. Soupeři i malinko docházely síly, protože hrál na tři lajny. My jsme potřebovali po těch dvou zápasech bez vstřelené branky dát šťastný gól, ten jsme dali. Téměř zpoza branky skóroval Patrik Přidal. Kluky to pak nakoplo. Bylo to vidět i na výsledku druhé třetiny, kterou jsme vyhráli 4:0.