1:2
(1:1, 0:1, 0:0)

Mladší dorostenci si v předsezonní generálce poradili s Třebíčí

03.09.2011 / Zdeněk Drla

V posledním předsezonním měření sil vyhráli mladší dorostenci na ledě Horácké Slavie Třebíč fotbalovým výsledkem 2:1. Skóre se měnilo hned v první minutě, kdy se do vedení dostali domácí, hosté z krajského města Vysočiny srovnali o dvě minuty později. Třetí a poslední gól zápasu vstřelil v 26. minutě Jiří Bambula.
Svěřence trenéra Jiřího Jungwirtha čeká první zápas ELIOD Extraligy mladšího dorostu v neděli 11. září, kdy cestují na sever Čech na led Bílých Tygrů LIberec.
03.09.2011 10:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Svoboda (Šoustal) - Oburka, Šimka, Veškrna, Sysel, Trnka, Kabelka, Hodek, Hort - Všetečka, Mejzlík, Maštera - Urban, Kajnar, Caha - Mlynář, Matov, Ferda - Michálek, Pokorný
1

Vacek (Adam) - Půža, Dörrer, Kochánek, Pospíchal, Port, Sobotka - Hubert, Kašpar, Hrala, Bambula, Anděl, Zayml, Salát, Dvořák, Šebesta, Tůma, Svatuška
2
Branky a nahrávky: 1. Všetečka (Maštera, Oburka) - 3. Kašpar (Salát, Zayml), 26. Bambula (Tůma). Rozhodčí: Klouda - Horký, Zháňal. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 13:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.