20.10.2012, Liga mladších žáků 2001-2002 (5.třída) - 5. kolo

HC Chotěboř

8

Falta (30. Pavlas) - Mikeš, Seemanová, Pittner, Kochrda, Hroch, Vondrů - Augusta, Adam T., Sapík - Chlubna, Čermák, Polodna - Vorlíček, Schwarz, Přibil
5
Branky a nahrávky Jihlavy: 25. Chlubna (Čermák), 28. Chlubna (Polodna), 31. Chlubna, 32. Přibil (Vondrů), 33. Chlubna (Mikeš). Nejlepší hráč Jihlavy: Tomáš Chlubna.

„Utkání přineslo dost paradoxů. První třetinu jsme byli jednoznačně lepší a do 15. minuty nepustili soupeře z obranného pásma. Bohužel se nám nepodařilo skórovat a soupeř čtyřikrát ujel a vsítil 3 branky. Třetina skončila 5:0 pro domácí a bylo to zejména pro kluky ubíjející, že oni hráli hokej a soupeř z brejků dával branky. To se projevilo na výkonu ve 2. třetině, kdy se naše hra zhoršila. Ale naopak paradoxně jsme tuto třetinu vyhrály 5:1. Před začátkem 3. třetiny, za stavu 6:5 pro domácí jsem klukům věřil, že se jim podaří výsledek otočit. Bohužel kromě Tomáše Chlubny se nenašel nikdo jiný, kdo by to vzal na sebe a gólem či přihrávkou zvrátil vývoj utkání, takže odcházíme ze zápasu jako poražený," řekl po utkání trenér Dzurik.