23.02.2013, Liga starších žáků 1999-2000 (7.třída) - 22. kolo

HC Litomyšl

2

Lepeška - Trávník, Koláček, Rašín, Mareček, Volák - Daňhel, Najman, Musil - Homola, Vaněk, Brož - Adamová, Matějka, Novák - Kolátor
12
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Vaněk (Homola), 2. Najman (Daňhel, Musil), 5. Musil, 10. Brož (Vaněk), 31. Kolátor (Homola), 34. Musil, 40. Daňhel (Volák), 41. Najman (Musil), 49. Musil (Koláček), 50. Musil (Najman), 57. Daňhel, 60. Daňhel (Rašín, Musil). Nejlepší hráči Jihlavy: Jaroslav Musil, David Homola, Patrik Rašín.

„Fantastický začátek, kdy jsme v 5. minutě vedli 3:0. I poté nadále hráli kluci jako z partesu. Na přelomu první a druhé třetiny trošku výkon upadl, jelikož jsme více začali tahat kotouče a ubyla kombinace. Naštěstí jsme se po krátké době vrátili k naší hře, pátým gólem jsme soupeře definitivně zlomili a poté si užívali zápas až do poslední minuty. Takže kromě vysokého výsledku nás může těšit předvedená hra, bodové hody Járy Musila (4+3) či hattrick Matěje Daňhela. Dále za zmínku také stojí výkon Davida Homoly, který hrál výborně. Bránil, útočil, dal hře myšlenku, dobře se prosazoval v situacích 1 na 1 a byl našim velice důležitým článkem k vítězství, které si zaslouženě odvážíme," řekl po utkání trenér Dzurik.