2:5
(0:3, 1:2, 1:0)

Junioři porazili Vítkovice a podruhé v sezoně vyhráli na ledě soupeře

06.12.2013 / Tomáš Lysý

Přestože úvodních dvanáct minut zápasu 23. kola NOEN extraligy juniorů mezi Vítkovicemi a Duklou gól nepadl, hned třikrát se v první třetině měnil stav zápasu. Ve třinácté minutě totiž začala výborná čtyřminutovka hostů. Nejprve se trefil do pravého horního rohu David Březina, o čtyři minuty později zvýšil vedení Jihlavy Marek Lupač a krátce na to vstřelil vítězný gól zápasu Lukáš Jícha. Ve druhé třetině odskočili červenožlutí svému sokovi již na pět gólů po trefách Davida Valy a Filipa Dundáčka. Vítkovice již stihly pouze zkorigovat debaklem zavánějící výsledek, když se prosadil David Ballner a na konci zápasu Ondřej Slováček. Pod vedením trenéra Petra Svobody tak junioři dosud nepoznali hořkost porážky.
06.12.2013 17:00, NOEN Extraliga juniorů - 23. kolo

HC Vítkovice Ridera

Svoboda R. (34. Horváth) – Hawlík, Demel, Jonáš, Rudl, Puzič, Charvát, Černín – Ballner, Tomi, Holý, Illéš, Česlík, Kuťák, Ollender, Slováček, Sysala, Škutchan, Gelnar, Churý
2

Svoboda D. – Tobola, Čermák, Vala, Polívka, Dundáček – Lupač, Severa, Vantuch, Březina, Střecha, Sladký, Juráň, Molnár, Mahút, Němec, Jícha
5
Branky a nahrávky: 35. Ballner (Holý, Charvát), 59. Slováček (Tomi) – 13. Březina (Jícha, Severa), 17. Lupač (Němec), 17. Jícha (Dundáček), 24. Vala (Vantuch, Sladký), 34. Dundáček (Březina). Rozhodčí: Šír - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 45:20. Průběh utkání: 0:5, 2:5.