2:1
(2:0, 0:1, 0:0)

Mladší dorostenci těsně podlehli Slavii Praha

17.11.2013 / Tomáš Lysý

Do zápasu patnáctého kola ELIOD extraligy mladšího dorostu nastoupila lépe Slavia. V osmé minutě se domácí ujali po gólu Matouše Patočky vedení a o šest minut později využil pětiminutovou přesilovku Slavie Viktor Martínek. Dukla ve druhé třetině podala lepší výkon a podařilo se jí snížit na rozdíl jednoho gólu zásluhou Vladimíra Oščádala. Protože v závěrečné třetině nepustili oba gólmani za svá záda ani jednu střelu, slávisté si těsné vedení uhájili a připsali si do tabulky tři body.
17.11.2013, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 15. kolo

HC Slavia Praha

Patera – Novotný, Duda, Melovič, Vobořil, Šantrůček, Krásný – Hradil, Netolický, Kern, Šteiner, Martínek, Fiala, Hnát, Kovář, Marek, Patočka, Kohút
2

Škarek – Havelka, Mareš, Smutný, Huňáček, Pražák, Váňa – Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Berka, Kousal, Prokš, Oščádal
1
Branky a nahrávky: 8. Patočka (Kovář), 15. Martínek (Kohút, Fiala) – 34. Oščádal. Rozhodčí: Jebavý - Luhan, Klouček. Vyloučení: 4:6, navíc Netolický (SLA) 10 min. OT - Váňa (JIH) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 21:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1.