0:3
(0:1, 0:1, 0:1)

Mladší dorost v Mladé Boleslavi neinkasoval a veze si domů tři body

25.01.2014 / Tomáš Lysý

V rámci pětadvacátého kola zajížděli mladší dorostenci na led předposlední Mladé Boleslavi s cílem upevnit si vedoucí pozici v tabulce. V první třetině se prosadil jako jediný Pavel Kousal, který se navíc trefil při vlastním oslabení. Minutu po začátku druhé třetiny přesně zamířil Tomáš Mejzlík, a i když poté nevyužila Dukla tři přesilové hry, vadit jí to nemuselo, protože gólman Josef Kořenář byl byzchybný. Další gól padl až tři minuty před koncem z hole Dominika Adama, který definitivně rozhodl o třech bodech pro červenožluté.
25.01.2014 11:30, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 25. kolo

BK Mladá Boleslav

Krofta - Řečinský, Vodseďálek, Chládek, Mlčoch - Dlabola, Dvořák, Jeník, Kerda, Outrata, Řípa, Uřídil, Flynn, Foerster, Hošek, Křížek, Cyrany, Netušil
0

Kořenář - Pražák, Šlapáček, Váňa, Habermann, O. Havelka, Smutný - Adam, Čermák, Kousal, Mejzlík, Najman, Oščádal, Berka, Chylík, Vrátný, Pražák
3
Branky a nahrávky: 18. Kousal (Najman), 21. Mejzlík (Oščádal), 57. Adam (Vrátný, Čermák). Rozhodčí: Macháč - Kettner, Kovačík. Vyloučení: 5:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 64. Střely na branku: 19:31. Průběh utkání: 0:3.