3:5
(0:1, 1:3, 2:1)

Mladší dorostenci nestačili doma na České Budějovice

30.01.2014 / Zdeněk Drla

Mladší dorostenci Dukly Jihlava nezvládli utkání 26. kola ELIOD extraligy mladšího dorostu, když na domácím ledě podlehli Českým Budějovicím 3:5. Jihočeši se v prvních dvou třetinách dostali do vedení 4:0, mladí Dukláci dokázali poprvé skórovat až těsně před druhou sirénou. Když ale ve 44. minutě v rozmezí deseti sekund stáhli náskok hostú na jediný gól, zdálo se, že mohou pomýšlet alespoň na remízu. Nestalo se. V závěrečné power-play se do prázdné brány trefili Jihočeši a stanovili tak konečnou podobu skóre. Gólem a asistencí se prezentoval v den svých šestnáctých narozenin jihlavský útočník Ondřej Najman. Na body to ale nestačilo...
30.01.2014 15:30, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 26. kolo

Škarek - Pražák, Habermann, Smutný, Havelka, Váňa, Šlapáček - Kousal, Najman, Chylík - Oščádal, Mejzlík, Berka - Prokš, Adam, Čermák - Slabý
3

Banes Motor České Budějovice

Ovsjannikov - Kachyňa, Tintěra, Dudáček, Kubeš, Švagr, Brabec, Dvořák - Pospíšil, Kondelík, Matějka - Remiáš, Bláha, Matys - Kaisler, Kašper, Pánek
5
Branky a nahrávky: 40. Najman (Adam, Pražák), 44. Kousal (Najman), 44. Oščádal (Mejzlík) - 5. Remiáš, 23. Pánek, 35. Kondelík (Matějka, Pospíšil), 38. Tintěra (Kachyňa, Matějka), 59. Remiáš. Rozhodčí: Polák - Brabec, Mejzlík. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 72. Střely na branku: 35:27. Průběh utkání: 0:4, 3:4, 3:5.