1:4
(0:1, 1:0, 0:3)

Druhé utkání mladšímu dorostu nevyšlo

27.03.2014 / Tomáš Lysý

V druhém zápase na turnaji o titul mistra ČR čekal na jihlavskou Duklu tým Plzně. První třetina vyšla lépe Plzni, která se v ní dostala do vedení o jednu branku. Hokejisté Dukly však vyhráli druhou třetinu, a tak se o všem rozhodovalo ve třetí třetině. Ta vyšla lépe dorostencům Plzně, kteří v ní využili dvě přesilové hry a nakonec se radovali z vítězství. Dukla tedy podlehla Plzni 1:4. Jedinou branku Jihlavy vstřelil Tomáš Mejzlík.
27.03.2014 19:00, ELIOD Extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Škarek – Havelka, Mareš, Pražák, Huňáček, Váňa, Smutný, Habermann – Čermák, Branský, Najman, Adam, Chylík, Mejzlík, Berka, Kousal, Prokš
1

HC Škoda Plzeň

Wolf – Kačena, Bednář, Kvasnička, Váchal, Sysel, Čechura – Erhart, Krystl, Hanzlík, Krásný, Rubner, Kantner, Kodýtek, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, J. Roubal, Pour
4
Branky a nahrávky: 33. Mejzlík (Branský, Čermák) – 17. Pour (Kvasnička), 44. Eret (J. Roubal), 53. Rubner (D. Roubal), 59. J. Roubal (Čechura, Eret). Rozhodčí: Koziol – Moravec, Ganger. Vyloučení: 9:8, navíc Sysel (PLZ) 10 min. OT. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 17:25. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4.

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Plzeň byla od začátku o trochu lepší a víc agresívnější. Na obou stranách bylo hodně vyloučení a my jsme, na rozdíl od předešlého utkání, žádnou přesilovou hru nevyužili. Bojovali jsme, ale to nestačilo.