2:4
(0:2, 0:1, 2:1)

Btým mladší dorostu podlehl Táboru

05.10.2014 / Jaroslav Wollmann

V nedělním poledni přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Tábor. Hostím se střelecky vydařila první třetina, když v ní vstřelili dvě branky. Po druhé části vedli nad mladými Jihlavany 3:0. První branky se domácí dočkali ve 49. minutě, když se trefil Adam Hrbatý. Šest minut po něm snížil na rozdíl jedné branky Milan Tušer. Vyrovnat již mladí hráči Dukly nestihli, naopak inkasovali počtvrté. Tabor si z Jihlavy odváží tři body po výhře 4:2.
05.10.2014 12:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 7. kolo

HC Dukla Jihlava B

Lepeška - Zadina, Koláček, Kalenda, Mareček - Štěrba, Tušer, Fixa - Šulek, Kardoš, Úlovec - Hrbatý, Lupač
2

HC Tábor

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 49. Hrbatý (Lupač), 55. Tušer (Hrbatý). Vyloučení: 5:10. Využití: 0:0. Střely na branku: 37:28. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.

„Přijel kvalitní soupeř, silný v útoku. Celý zápas jsme byli aktivnějším týmem, ale bohužel jsme zase nebyli schopni proměnit šance. Tábor narozdíl od nás šance proměnil. Poté co jsme dokázali snížit na rozdíl jediné branky jsme udělali hrubou chybu a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.