5:3
(0:1, 5:0, 0:2)

Mladší dorostenci doma porazili Jindřichův Hradec

12.10.2014 / Jaroslav Wollmann

V sobotu vysoko 3:8 prohráli v Třebíči, už o den později se postavili dalšímu soupeři. Jejich protivníkem byl celek Jindřichova Hradce. Domácím se příliš nepovedla úvodní část, ve které jednou inkasovali. Náramně jim ale vyšla druhá třetina, kdy dokázali vstřelit pět branek. Hosté v poslední dvacetiminutovce jen korigovali stav utkání. Svěřenci Karla Nekvasila zvítězili 5:3 a do tabulky si připsali tři body.
12.10.2014 12:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 9. kolo

HC Dukla Jihlava B

Lepeška - Kalenda, Tušer, Zadina, Lupač, Martinů, Fixa - Šulek, Kardoš, Vaněk - Štěrba, Úlovec, Mareček - Chromý, Hrbatý, Koláček
5

HC Střelci Jindřichův Hradec

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 22. Úlovec (Zadina), 29. Kalenda, 33. Kardoš, 34. Úlovec (Lupač), 38. Šulek. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 23:30. Průběh utkání: 0:1, 5:1, 5:3.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, ale opět jsme neproměnili šance. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem, kde jsme se konečně prosadili pěti góly. Ve třetí třetině nám trošku došly síly a začali jsme dělat chyby, které soupeř využil. Dnešní utkání jsme vyhráli zaslouženě," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.