1:4
(0:0, 0:3, 1:1)

Mladší dorostenci vezou z jihu Čech tři body

08.11.2014 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 8. listopadu odcestovali svěřenci Karla Nekvasila na jich Čech, aby zde odehráli utkání s Btýmem Českých Budějovic. V první třetině se diváci branky nedočkali. Ve druhé části hosté z Jihlavy zabrali a vstřelili tři branky, když Jindřich Kardoš zaznamenal dvě branky a jednu asistenci. Na začátku poslední dvacetiminutovky sice domácí snížili, ale mladí hráči Dukly si už výhru 4:1 sebrat nenechali.
08.11.2014, ELIOD liga mladšího dorostu - 14. kolo

ČEZ Motor České Budějovice B

1

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Kalenda, Martinů, Zadina, Mareček, Trávník, Vaněk - Lupač, Kardoš, Daňhel - Šulek, Tušer, Hrbatý - Štěrba, Úlovec, Musil - Koláček, Chromý, Novák
4
Branky a nahrávky Jihlavy: 22. Kardoš (Lupač, Hrbatý), 26. Daňhel (Kardoš), 34. Kardoš (Trávník), 51. Hrbatý (Zadina). Vyloučení: 4:4, navíc Lupač (JIB) 10 min. OT. Využití: 0:0. Střely na branku: 22:33. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:7.

„Od druhé třetiny jsme byli lepším týmem, Měli jsme lepší pohyb, všude jsme byli o krok dříve a díky tomu jsme se dostávali do vyložených šancí. Rozhodla druhá třetina, která se prakticky celá odehrála v obranném pásmu soupeře a tento tlak jsme dokázali proměnit ve tři góly. Kluky jsem pochválil za dobrý pohyb a bojovnost," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.