6:1
(1:0, 2:0, 3:1)

Btým si poradil s Kolínem

23.11.2014 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila Btým Kolína. Domácí od úvodních minut byli lepším týmem. První třetina skončila 1:0, když se trefil Matěj Daňhel. Ve druhé části se z trestného střílení trefil Jan Lupač a svůj druhý gól zaznamenal Matěj Daňhel. Poslední dvacetiminutovka přinesla čtyři branky. Za Jihlavu se prosadili Jindřich Kardoš, Milan Tušer a třetí brankou Matěj Daňhel. Hosté z Kolína jen korigovali na konečných 6:1.
23.11.2014, ELIOD liga mladšího dorostu - 17. kolo

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Zadina, Kalenda, Habermann, Martinů, Vaněk - Fixa, Kardoš, Šulek - Lupač, Úlovec, Koláček - Komín, Daňhel, Hrbatý - Novák, Tušer, Chromý
6

TJ SC Kolín B

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 11. Daňhel (Komín), 23. Lupač (TS), 30. Daňhel (Hrbatý), 46. Kardoš (Fixa), 49. Tušer (Kalenda), 52. Daňhel (Hrbatý, Martinů). Vyloučení: 1:7. Využití: 1:0. Střely na branku: 44:24. Průběh utkání: 6:0, 6:1.

„Celý zápas jsme byli jasně lepším týmem. Byli jsme všude o krok dřív a díky tomu jsme se dostávali do spousty šancí i do přesilovek. Ale na druhou stranu tam byly věci, který jsem neviděl rád. Kluci si mysleli, že projedou celý hřiště sami, ale to prostě nejde. Doufám, že si to uvědomili a do dalších zápasů si zase začnou přihrávat," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.