5:2
(2:1, 1:0, 2:1)

Mladší dorost B zdolal Orly

11.01.2015 / Jaroslav Wollmann

V neděli odpoledne přivítal mladší dorost B na svém ledě tým Znojma. Dukla nevstoupila do utkání posledního kola základní části nejlépe, když inkasovala již ze začátku zápasu. Po inkasované brance však svěřenci trenéra Karla Nekvasila zabrali a ještě do přestávky otočili nepříznivý stav po brankách Milana Tušera a Tomáše Valy. Ve druhé třetině Dukla zcela dominovala, další branku přidal Adam Hrbatý. Ve třetím dějství si Jihlava zkušeně pohlídala bezpečný náskok, když ještě přidali branku Adam Fixa a Tomáš Vala. Tři body tak zaslouženě zůstaly doma.
11.01.2015 16:15, ELIOD liga mladšího dorostu - 26. kolo

HC Dukla Jihlava B

Lepeška – Haberman, Vaněk, Kalenda, Martinů, Zadina, Koláček - Fixa, Kardoš, Šulek - Tušer, Lupač, Hrbatý - Filip, Vala, Komín - Novák, Chromý, Štěrba
5

HC LERAM Orli Znojmo

Matula – Kulhánek, Kučera, Máca, Peří, Konečný, Bulínová, Svoboda, Stromko, Frimel, Fruvirt, Škola, Navrátil, Ludvík, Minarčík
2
Branky a nahrávky: 14. Tušer (Lupač, Martinů), 15. Vala, 27. Hrbatý (Zadina), 41. Fixa (Šulek), 49. Vala – 4. Svoboda (Frimel), 47. Škola. Rozhodčí: Kotlík – A. Ryšavý, V. Ryšavý. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 34:23. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2.

„Dnes to nebyl pohledný zápas, byl se spoustou chyb i dobrých věcí. Kluci si mysleli, že když přijel poslední tým tabulky, že projedou celý hřiště sami, ale bez přihrávek to prostě nejde," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.