4:2
(2:0, 0:1, 2:1)

Mladší dorost body z ledu Letňan nedovezl

13.11.2014 / Tomáš Lysý

Patnácté kolo ELIOD extraligy mladšího dorostu svedlo proti sobě Letňany a Jihlavu. Dukla chtěla svému sokovi oplatit porážku z domácího ledu, ale v první třetině nabrala dvougólové manko. V prostřední části snížil Jaroslav Musil na rozdíl jednoho gólu, jenže domácí ve třetí třetině znovu odskočili na rozdíl dvou branek. Naději ještě svému týmu vykřesal Josef Vrátný, když však Tomáš Fabiánek v závěru třetí třetiny zkompletoval hattrick a proměnil jedinou z osmi přesilovek Letňan, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto.
13.11.2014 15:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 15. kolo

HC Letci Letňany

Mokrý - Vojtela, Prebsl, Straka, Antoš, Gebell, Lytvynov - Sklenář, Kott, Fabiánek, Nedorost, Štěbeták, Danov, Rousek, Kučera, Kocík
4

Škarek - Mareš, Homola, P. Slabý, Kaltounek, Vála, Stark, Havelka - Vala, Jindra, Musil, Prokš, Adam, Najman, J. Slabý, Strnad, Vrátný
2
Branky a nahrávky: 11. Fabiánek (Sklenář), 13. Fabiánek (Sklenář, Danov), 46. Rousek (Kučera, Štěbeták), 58. Fabiánek (Nedorost) - 32. Musil (Vála), 49. Vrátný (Jindra, Mareš). Rozhodčí: Šťovíček - Vršecký, Krivák. Vyloučení: 3:8. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 36:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.