3:2sn
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Mladší dorost veze bod z ledu Bílých Tygrů

30.11.2014 / Tomáš Lysý

Ve druhém kole nadstavbové části zavítala rozjetá Jihlava na liberecký led. První třetina vyšla lépe hostům, když se prosadil bek David Stark. Ve druhé třetině sice zvýšil vedení Dukly Lukáš Jindra, ale Bílí Tygři ještě do pauzy snížili a ve třetí třetině vyrovnali. Další branka již do konce základní hrací doby nepadla, stejně tak jako v prodloužení. Na nájezdy byl nakonec úspěšnější Liberec. Dukla bodovala popáté za sebou i díky gólmanu Jakubu Škarkovi, který si připsal 42 úspěšných zákroků.
30.11.2014, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 20. kolo

Bílí Tygři Liberec

Novák - Bednář, Krejsa, Turský, Kunst, Kotyza, Bálik - Šír, Šíp, Mocek, Charvát, Čermák, Verbický, Ira, Chrtek, Šafařovský
3

Škarek - Habermann, Mareš, P. Slabý, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Jindra, Musil, Prokš, Adam, Najman, J. Slabý, Strnad, Vrátný
2
Branky a nahrávky: 35. Verbický (Šíp), 44. Čermák (Chrtek, Šíp), rozh. náj Šír - 16. Stark (Prokš, Vrátný), 30. Jindra (Strnad, Najman). Rozhodčí: Podrazil - Novák, Serbus. Vyloučení: 3:8, navíc Čermák (LIB) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 44:23. Průběh utkání: 0:2, 3:2.