2:3sn
(0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)

Mladší dorost opět vítězný, tentokrát si na nájezdy vyšlápl na Letce z Leťnan

11.12.2014 / Tomáš Lysý

Ke čtvrtému zápasu nadstavbové části ELIOD extraligy mladšího dorostu zajížděli jihlavští mladíci do hlavního města, kde se střetli s Letňany. Skóre se poprvé měnilo až v šestadvacáté minutě po trefě Josefa Vrátného. Za dalších šestadvacet minut domácí vyrovnali, ale bleskovou odpověď si připravil o čtrnáct vteřin později Jan Trávník. Jenže za minutu a půl bylo znovu srovnáno a duel šel do prodloužení. V němi si připsal Jakub Škarek další úspěšné zákroky a zlikvidoval celkem 46 střel! Na nájezdy byla úspěšnější Jihlava, rozhodnutí obstaral Oliver Havelka. Mladší dorost tak pokračuje v úspěšné sérii, v posledních sedmi zápasech vždy bodoval a připsal si pouze jednu porážku.
11.12.2014 15:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 22. kolo

HC Letci Letňany

Mokrý - Vojtela, Straka, Macek, Antoš, Gebell, Lytvynov - Burda, Sklenář, Bouřil, Kott, Fabiánek, Nedorost, Danov, Rousek, Kučera, Kocík
2

Škarek - Habermann, Mareš, P. Slabý, Trávník, Vála, Stark, Havelka - Jindra, Úlovec, Vala, Musil, Adam, J. Slabý, Hrbatý, Strnad, Vrátný
3
Branky a nahrávky: 52. Sklenář (Burda, Danov), 53. Danov (Kučera) - 26. Vrátný, 52. Trávník (Strnad), rozh. náj. Havelka. Rozhodčí: Šťovíček - Sitarčík, Fára. Vyloučení: 4:9, navíc Fabiánek (LET) 5 min. a do konce utkání a Škarek (JIH) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 48:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.