0:4
(0:3, 0:0, 0:1)

Mladší dorost se před play-off naladil na vítěznou vlnu

08.03.2015 / Tomáš Lysý

Poslední zápas před play-off čekal mladší dorost na ledě Kolína. Již v páté minutě se prosadil Richard Habermann a protože Jakub Škarek vychytal všech sedmadvacet střel domácích, byl gól jihlavského beka také gólem vítězným. V první části se prosadil ještě Milan Strnad, který si dnes připsal jednu přesnou trefu a tři asistence. Jiří Slabý stanovil konečný stav první třetiny na 3:0 pro Duklu a v závěrečné části tentýž hráč uzavřel gólový účet zápasu. Svěřenci kouče Štěpána Moravce tak vyhráli svojí nadstavbovou skupinu a mohou se těšit na extraligové play-off.
08.03.2015 13:15, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 38. kolo

SC Marimex Kolín

Březina (34. Liska) - Rulc, Štefan, Grauer, Zdeněk, Dotter, Beneš, Růžička, Mirochnikov - Plíhal, Kronus, Zheliznyak, Kalista, Mašín, Pokorný, Š. Jindra, Laube
0

Škarek - Zadina, Habermann, Mareš, P. Slabý, Trávník, Vála - Úlovec, Vala, L. Jindra, Kardoš, J. Slabý, Hrbatý, Strnad, Vrátný
4
Branky a nahrávky: 5. Habermann (Strnad), 10. Strnad (Vala), 18. J. Slabý (Strnad), 45. J. Slabý (Strnad). Rozhodčí: R. Špringl - Tasch, P. Špringl. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 96. Střely na branku: 27:31. Průběh utkání: 0:4.