9:4
(2:1, 1:2, 6:1)

Dorostenci rozhodli o třech bodech v poslední třetině

08.02.2015 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali svěřenci Karla Nekvasila tým Tábora. Po první třetině vedli domácí mladíci 2:1. Hosté však zabrai a během druhé třetiny vyrovnali na 3:3. O vítězi tak rozhodla poslední dvacetiminutovka, kdy se Jihlava prosadila šestkrát a Tábor jen jednou. Dukla si tedy do tabulky připsala tři body za výhru 9:4. Na výhře se šesti body podílel Jiří Slabý (4 + 2).
08.02.2015, ELIOD liga mladšího dorostu - 30. kolo

HC Dukla Jihlava B

Šťastný - Habermann, P. Slabý, Stark, Vaněk, Kalenda, Martinů - Musil, Adam, J. Slabý - Tušer, Koláček, Komín - Chromý, Štěrba
9

HC Tábor

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 4. Adam, 15. Adam (J. Slabý, P. Slabý), 27. Tušer (Adam, Stark), 41. J. Slabý (Adam, Kalenda), 43. J. Slabý (Adam), 47. J. Slabý (Vaněk, Stark), 54. Martinů (Musil), 57. Adam (Musil, J. Slabý), 60. J. Slabý (Habermann). Vyloučení: 7:5. Využití: 1:2. Střely na branku: 29:31. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 8:3, 8:4, 9:4.

„Dvě třetiny to bylo vyrovnané utkání. V poslední části bylo vidět, že Táboru trošku došly síly a my jsme se dokázali prosadit," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.