10:1
(2:0, 4:0, 4:1)

Mladší dorost „B“ dal Kolínu desítku

15.02.2015 / Jaroslav Wollmann

V neděli odpoledne zavítal na Horácký zimní stadion tým Kolína, který se nachází na páté příčce tabulky ELIOD ligy mladšího dorostu. Dukla by se v případě výhry posunula na druhou příčku tabulky. Do utkání vstoupila lépe Dukla, která dokázala dvěma rychlými brankami odskočit svému soupeři..Ve druhé části Jihlava stále dominovala a přidávala branky. Mladí dorostenci přidali další čtyři branky a po druhé třetině už bylo jasné, kdo zvítězí. Ve třetí třetině si Dukla vše pohlídala, přidala další branky a hosté stačili vstřelit alespoň čestnou branku. Pěti brankami v zápase se prezentoval Miroslav Juda. Dukla si tak připsala další tři body a posunula se na druhé místo v tabulce.
15.02.2015 15:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 32. kolo

HC Dukla Jihlava B

Lepeška – Homola, Martinů, Rašín, Vaněk, Koláček – Lupač, Kardoš, Štěrba - Svoboda, Najman, Juda - Komín, Chromý, Novák
10

TJ SC Kolín B

1
Branky a nahrávky: 3. Štěrba (Rašín), 4. Juda (Svoboda), 22. Juda (Najman, Svoboda), 24. Juda (Svoboda), 33. Lupač (Kardoš), 37. Komín (Chromý), 44. Svoboda (Vaněk), 46. Chromý (Svoboda, Juda), 51. Juda (Rašín, Najman), 56. Kardoš (Lupač) – 47. Dvořák (Kalista). Rozhodčí: Ryšavý – Suchý, Paur. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 36:24. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 10:1.

„Do dnešního utkání jsme vstoupili velice dobře a rychle se ujali vedení 2:0 a podle toho se zápas odehrával. Celý zápas jsme byli lepší a podle toho taky vypadá výsledek. Soupeř si vypracoval pár vyložených šancí, ale ty pochytal dnes dobře chytající Lepeška. Dnes jsem kluky pochválil za předvedený výkon a to i ty s kterými v sezóně až tak spokojený nejsem," řekl po utkání trenér Karel Nekvasil.