0:1
(0:0, 0:0, 0:1)

Mladší dorostenci podlehli těsně Kometě a v play-off končí

13.03.2015 / Jaroslav Wollmann

V pátek odpoledne přivítali svěřenci Štěpána Moravce v odvetném zápase Kometu Brno. Dvě třetiny se diváci branky nedočkali, až v 54. minutě se prosadil Jan Süss a bylo rozhodnuto. Vynikající výkon podal Jakub Škarek, který kryl 40 střel soupeře. DOmácí střelci recept na gólmana hostí nenašli, a tak odešli poraženi fotbalovým výsledkem 0:1. Do semifinále tak postupuje Kometa Brno.
13.03.2015 13:15, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 0. kolo

Škarek – Vála, Havelka, P. Slabý, Trávník, Zadina, Habermann – Najman, Jindra, Strnad, Vala, Adam, Mareš, Úlovec, Musil, Fixa
0

Dostál – Vašíček, Mikyska, Zábranský, Král, Kučera, Jeřábek - Süss, Škvrně, Klenec, Svoboda, M. Novák, Nečas, Matula, Gajarský, Krejčí, Kunc
1
Branky a nahrávky: 54. Süss (Nečas, M. Novák). Rozhodčí: Kotlík – Suchý, Mejzlík. Vyloučení: 8:3, navíc Trávník (JIH) 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 18:41. Průběh utkání: 0:1.