20.08.2015, Přípravné zápasy juniorů - 4. kolo

HC LERAM Orli Znojmo

0

Kořenář - Pospíchal, Pražák, Hohl, Vlček, Půža, Váňa, Kadlec - Ondráček, Dvořák, Dufek - Balaštík, Vala, Bambula - Marcilis, Najman, Kousal
8
Branky a nahrávky: 1. Dvořák (Ondráček, Hohl), 26. Hohl (Kousal), 34. Marcilis, 34. Kousal (Najman), 45. Kousal (Najman), 57. Vala (Půža), 60. Najman (Marcilis), 60. Marcilis (Najman). Vyloučení: 3:3. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 16:38. Průběh utkání: 0:8.

Po divoké přestřelce na Horáckém zimním stadionu minulý pátek (Dukla vyhrála 8:6) měla tentokrát odveta "klidnější" průběh.

Skóre otevřel už po necelé minutě hry Daniel Dvořák, ve druhé a třetí třetině přidali jihlavští mladíci tři, resp. čtyři přesné zásahy. Dva góly a asitenci v zápase zaznamenali útočníci Jan Marcilis a Pavel Kousal, k jednomu gólu si připsal tři asistence Ondřej Najman. Do listiny střelců se zapsali ještě Dominik Hohl a Lukáš Vala.

O víkendu čeká juniory Dukly Jihlava turnaj v Litvínově, kde se potkají s domácím Litvínovem, Českými Budějovicemi, Slavií Praha a Plzní.