7:3
(2:2, 3:0, 2:1)

Mladší dorost v dalším přípravném zápase rozstřílel Pardubice

13.08.2015 / Tomáš Lysý

Třetí přípravný zápas sehráli mladší dorostenci doma proti Pardubicím. V šestnácté minutě sice Dukla vedla po trefách Martina Zadražila a Tomáše Valy, ale hosté ještě do konce prvního dějství srovnali. O osudu zápasu rozhodla druhá třetina. Jihlava se totiž během čtyř minut prosadila hned třikrát, přesné zářezy si připsali postupně Miroslav Juda, Jaroslav Musil a Daniel Zadina. Ve třetí části červenožlutí své vedení ještě navýšili, po gólech Tomáše Valy a Jaroslava Musila už jen korigoval hostující Dominik Chára.
13.08.2015 14:15, Přípravné zápasy mladšího dorostu A - 3. kolo

Lepeška (30. Juřička) - Trávník, Vaněk, Zadina, Mareček, Rašín, Marek - Musil, Kardoš, Filip, Vala, Juda, Brož, Zadražil, Najman, Úlovec
7

HC Dynamo Pardubice

Klas (28. Dosoudil) - Sýkora, Dubovčí, Leder, Jelínek, Hybeš, Matěcha - Rozlílek, Zeman, Chára, Svatoš, Mazura, Rohlík, Kazda, Kostka, Hricoš
3
Branky a nahrávky: 12. Zadražil (Najman), 16. Vala (Brož), 24. Juda (Brož), 27. Musil (Kardoš), 28. Zadina (Vala), 42. Vala, 48. Musil - 17. Svatoš (Jelínek), 20. Kostka, 49. Chára Rozhodčí: . Vyloučení: 2:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: . Průběh utkání: 2:0, 2:2, 7:2, 7:3.

Jan Dršata (HC Dukla Jihlava): Měli jsme hodně špatný vstup do utkání, kdy byl soupeř lepší. Naštěstí jsme jej ustáli, poté dali dvě branky a dostali jsme se do hry. Ve druhé třetině jsme změnili pár věcí, začali jsme se více tlačit do branky, začali jsme střílet, udělali jsme si tlak. Zase jsme dali spoustu branek, tak jako v Brně, kdy kluci změnili přístup ke hře. Třetí třetina se bohužel opět dohrávala a my bychom byli rádi, aby kluci za jakéhokoliv stavu dohrávali zápas naplno a chtěli dávat co nejvíce gólů.