5:2
(1:0, 2:2, 2:0)

Junioři vydřeli vítězství nad Motorem

20.02.2016 / Ondřej Terber

V sobotu zavítal na Horácký zimní stadion Motor z Českých Budějovic. Do zápasu vstoupila lépe Dukla, když se již v 7. minutě prosadili domácí. To bylo z první třetiny vše a góly padaly hlavně ve druhé části. Tam nejprve Motor otočil vývoj zápasu ve svůj prospěch a poté si vzala Dukla náskok zpět. V závěrečné třetině už si Dukla vše pohlídala a zvítězila. V zápase vstřelil dvě branky Aleš Dufek a pomohl svému týmu k vítězství. Jihlava tak porazila Motor 5:2.
20.02.2016 12:00, DHL extraliga juniorů - 42. kolo

Škarek – Váňa, Pospíchal, Srnský, Půža, Kadlec, Hohl – Kousal, Najman, Anděl – Bambula, Dvořák, Dufek – Kolouch, Vala, Peschout
5

Banes Motor České Budějovice

Kváča – Svoboda, Žáček, Matoušek, Radoš, Klinecký, Michal – Marcilis, Šuhaj, Panáček – Sloboda, Pixa, Doktor – Šulek, Rob, Točík
2
Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Dufek), 37. Pospíchal (Kousal, Anděl), 40. Dufek (Bambula), 58. Dufek (Anděl, Najman), 59. Hohl – 26. Rob, 29. Sloboda (Michal). Rozhodčí: Horinek – Polák, Rampír. Vyloučení: 9:10. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 105. Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 5:2.

Patrik Augusta (HC Dukla Jihlava): Pro nás samozřejmě důležitý vítězství. Dneska ta hra nebyla tak dobrá oproti minulému zápasu ze Spartou. Bylo to více ubojované a pro nás mají tři body cenu zlata.