6:1
(1:1, 4:0, 1:0)

B tým mladšího dorostu jede z Krkonoš s prázdnou

06.09.2015 / Jaroslav Wollmann

V neděli odehráli mladší dorostenci svůj první zápas. Soupeřem jim byl celek Krkonoš. Svěřenci Karla Nekvasila nezačali špatně, už v první minutě šli do vedení zásluhou Pavla Svobody. Poté však dávali branky již jen domácí, kteří nakonec i díky druhé třetině, kterou vyhráli 4:0, zvítězili 6:1.
06.09.2015 13:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 1. kolo

HC Krkonoše

6

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Martinů, Jančí, Sapík, Koláček, Přibil - Kaltounková, Svoboda, Čermák - Kohout, Adamová, Štěrba - Hroch, Novák, Coufal
1
Branka a nahrávka Jihlavy: 1. Svoboda (Kaltounková, Čermák). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Střely na branku: 51:10. Průběh utkání: 0:1, 6:1.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): „Soupeř byl ve všech ohledech lepší a zaslouženě vyhrál. Přístup některých našich hráčů je žalostný."