7:4
(2:3, 1:0, 4:1)

Rezerva mladšího dorostu neudržela nadějně rozjetý zápas a podlehla Mladé Boleslavi

04.10.2015 / Ondřej Terber

Rezerva mladšího dorostu zavítala v neděli odpoledne v rámci ligy mladšího dorostu do Mladé Boleslavi. Do zápasu vstoupili lépe domácí, když se již v první minutě dostali do vedení. Dukla však nic nevzdala a průběh utkání dokázala otočit ve svůj prospěch i díky dvěma brankám Tomáše Chlubny. Bohužel se Jihlavě nepodařilo udržet příznivý stav i díky třetí třetině, když Dukla inkasovala hned čtyřikrát. Dukla tak podlehla bruslařskému klubu 4:7.
04.10.2015 15:45, ELIOD liga mladšího dorostu - 6. kolo

BK Mladá Boleslav B

Rylich - Lhota, Holoušek, Hovorka, Vácha, Stehlík, Suk - Moravčík, Dlask, Bellas, Černoušek, Mrkus, Hypša, Stehlík, Mol, Zajíček
7

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Barák, Sapík, Poledna, Brož, Koláček, Martinů - Kaltounková, Svoboda, Kohout, Čermák, Chlubna, Štěrba, Přibil, Coufal, Pampír
4
Branky a nahrávky: 1. Moravčík (Zajíček), 11. Mol (Zajíček), 24. Mrkus (Hovorka, Bellas), 50. Moravčík (Lhota), 51. Dlask (Lhota), 56. Hovorka (Černoušek), 59. Bellas (Moravčík) - 8. Čermák (Chlubna), 15. Chlubna, 19. Sapík (Barák), 43. Chlubna (Kaltounková). Vyloučení: 10:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 54:29. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 7:4.