1:4
(0:0, 1:0, 0:4)

Rezerva mladšího dorostu nezvládla poslední třetinu

01.11.2015 / Jaroslav Wollmann

V nedělním polední přivítali svěřenci Karla Nekvasila rezervu Pardubic. Domácí vedli po dvou třetináh 1:0, když se ve 23. minutě prosadil Adam Přibil. Na začátku třetí části však hosté proměnili trestné střílení a domácí zcela odpadli. Pardubice přidaly další tři branky a zaslouženě zvítězily 4:1 a z Jihlavy si tak odvezly všechny body.
01.11.2015 12:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 11. kolo

HC Dukla Jihlava B

Juřička - Barák, Brož, Koláček, Jančí, Sapík, Mareček - Čermák, Svoboda, Kohout - Novák, Rampír, Přibil - Hroch, Adamová, Schwarz
1

HC Dynamo Pardubice B

4
Branky a nahrávky Jihlavy: 23. Přibil (Kohout, Koláček). Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 48. Střely na branku: 16:37. Průběh utkání: 1:0, 1:4.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): „Dvě třetiny jsme odehráli výsledkově dobré utkání, ale hned při prvním střídání v závěrečné třetině, jsme soupeři zbytečně nabídli trestné střílení, které soupeř proměnil a od té doby jsme nestíhali vůbec v ničem a soupeř přidal další tři branky a zaslouženě vyhrál."