5:3
(0:1, 2:1, 3:1)

Rezerva mladšího dorostu zdolala podruhé v sezoně Vajgar

19.11.2015 / Zdeněk Drla

Teprve podruhé v sezoně se radovali hráči B-týmu mladšího dorostu z tříbodového vítězství. A stejně jako ve třetím kole, i nyní v kole s pořadovým číslem čtrnáct přijímali gratulace od soupeře z Jindřichova Hradce, kterého porazili 5:3. Dvakrát se prosadil Jakub Štěrba, po gólu přidali Štěpán Coufal, Martin Zadražil a Tomáš Mareček.
19.11.2015 15:30, ELIOD liga mladšího dorostu - 14. kolo

HC Dukla Jihlava B

Juřička - Barák, Martinů, Mareček, Jančí, Přibil, Brož - Zadražil, Najman, Štěrba - Čermák, Svoboda, Kohout - Schwarz, Coufal, Hroch
5

HC Střelci Jindřichův Hradec

Buchta (Pachman) - Ledecký, Fila, Zedníková, Novák, Winkler, Košťál, Kalaj, Baxa, Mihulka, Šimek, Michal, Kupka
3
Branky a nahrávky: 24. Coufal (Schwarz), 28. Zadražil (Najman), 44. Štěrba (Najman), 45. Mareček (Čermák, Svoboda), 59. Štěrba (Zadražil, Najman) - 11. Novák (Michal), 35. Mihulka (Novák), 50. Kalaj (Šimek). Rozhodčí: Ondráček - Havelka, Suchý. Vyloučení: 1:2. Bez využití: V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 43:33. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 5:2, 5:3.

Výhra se ale nerodila lehce. Do vedení šli jako první hosté z jihu Čech v 11. minutě, mladí Dukláci dokázali gólově reagovat až ve druhé třetině, kdy se prosadili Štěpán Coufal a Martin Zadražil, hosté ještě snížili na dostřel, ale jihlavské góly ve třetím dějství, jeden z hole Tomáše Marečka, dva od Jakuba Štěrby, hole stvrdily fakt, že B-tým mladšího dorostu Dukly získal první tři domácí body. Nic na tom ani nezměnil třetí gól Jindřichova Hradce v samém závěru utkání.