4:2
(1:1, 1:0, 2:1)

Rezerva mladšího dorostu vyhrála nad Mladou Boleslaví

06.12.2015 / Ondřej Terber

V neděli zavítal na Horácký zimní stadion tým Mladé Boleslavi a zápas to byl vyrovnaný již od prvních minut. Hosté vzdorovali Dukle jen první třetinu a od druhého dějství byla Jihlava lepším týmem na ledě. Dukla v důležitém zápase proti Mladé Boleslavi zvítězila 4:2 a připsala si do tabulky tři body.
06.12.2015, ELIOD liga mladšího dorostu - 17. kolo

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Barák, Jančí, Martinů, Koláček - Kohout, Zadražil, Daňhel, Novák, Přibil, Štěrba, Schwarz, Adamová, Coufal
4

BK Mladá Boleslav B

2
Branky a nahrávky Dukly: 15. Přibil (Kohout), 21. Kohout (Daňhel), 41. Zadražil (Daňhel), 57. Zadražil (Daňhel). Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 12:39.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Dnešní zápas byl jeden z těch vyrovnaných s šancemi na obou stranách. Sice nás soupeř přestřílel, ale výborný výkon podal Chaloupek a my dokázali vstřelit čtyři branky. Dneska kluci zápas odmakali a tři body si zasloužili, i když tam byla spousta chyb.