6:3
(2:0, 2:1, 2:2)

Starší žáci si body z ledu brněnského Warrioru nedovezli

05.09.2015 / Tomáš Lysý

Starší žáci Dukly zajížděli k druhému zápasu do Brna, kde se střetli s místním Warriorem. Domácí vstoupili do zápasu lépe a již po šesti minutách vedli 2:0. Za stavu 3:0 pro Brno vstřelil v polovině utkání první gól Jihlavy Tomáš Chlubna. Ještě do konce druhé dvacetiminutovky Brno zvýšilo na 4:1 a v padesáté minutě vedlo již 6:1. Hrozivé skóre zmírnili červenožlutí dvěma góly, když se trefil Jiří Kochrda a znovu Tomáš Chlubna. Další zápas čeká Duklu v neděli 13.9. od 16:30 proti Přerovu.
05.09.2015, Liga starších žáků "A" - 2. kolo

HCM Warriors Brno

Vystavěl – Vaněk, Chocholouš, Koubek, Mrkvica, Kuchař, Mahdal – Snášel, Kos, Krška, Geidl, Orsech, Kučera, Hrstka, Sedlák, Marčík, Vodák
6

Krejčí (30. Pavlas) – Moravec, Sapík, Dúška, Poledna, Adam – Kaltounková, Čermák, Havel – Brož, Chlubna, Machovský – Augusta, Racek, Kochrda
3
Branky a nahrávky: 3. Marcík (Sedlák), 6. Kos, 25. Geidl (Mahdal), 33. Geidl (Orsech), 45. Sedlák, 47. Snášel (Krška) – 30. Chlubna (Brož, Havel), 52. Kochrda (Augusta), 58. Chlubna (Brož). Vyloučení: 7:5, navíc Koubek (WAB) 10 min. OT. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 45. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:3.

Nejlepší hráči Dukly Jihlava: Filip Krejčí a Marek Pavlas (gólmani).

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): S Warriorem jsme hráli v posledním měsíci již potřetí. Dvakrát v přípravě a tentokrát jako mistrovské utkání. Bohužel toto utkání bylo z těchto tří nejméně povedené. Od začátku jsme tahali za kratší konec. Soupeř byl agresivnější, rychlejší a všude o krok dříve. I když jsme měli nějaké vyložené šance do prázdné brány, které jsme neproměnili, tak si myslím, že vítězství zaslouženě u domácích a ti si plný počet bodů naprosto zasloužili.