10:6
(2:1, 3:2, 5:3)

Starší žáci v derby neuspěli, z Havlíčkova Brodu body nevezou

28.10.2015 / Tomáš Lysý

Utkání starších žáků v Brodě nezačalo pro Duklu dobře, již od sedmé minuty prohrávala. Hosté sice díky Kristýně Kaltounkové srovnali, ale domácí se ještě do pauzy ujali vedení a ve druhé třetině odskočili na rozdíl tří gólů. Jihlava ještě stihla snížit na rozdíl jedné branky, k další trefě jihlavské útočnice přidal gól Tomáš Racek, ovšem Brod po druhé třetině vedl o dvě branky. Hráči z Kotliny ve třetí části vstřelili svému soupeři hned pět gólů, mezi které se vešly tři přesné zásahy Dukly z holí Mariana Havla, Patrika Augusty a Tomáše Racka. Brod tak vyhrál derby 10:6.
28.10.2015 12:45, Liga starších žáků "A" - 11. kolo

BK Havlíčkův Brod

Král (31. Juřicová) - D. Vacík, Matula, Kerber, Horáček, Navrátil, Zych - Trupl, P. Vacík, Fiala, Pártl, Kopic, Rauš, Dymák, Dáňa
10

Krejčí (31. Pavlas) - Brož, Sapík, Poledna, Moravec, Chvátal - Havel, Čermák, Menšík - Augusta, Kaltounková, Racek - Machovský, Kochrda
6
Branky a nahrávky: 7. Kopic (P. Vacík, Pártl), 18. P. Vacík (Kopic), 25. Dáňa (Fiala, Dymák), 29. Kopic (P. Vacík, Pártl), 38. Kopic, 45. P. Vacík (Kopic, Pártl), 53. Dymák (Fiala), 53. Rauš, 54. Pártl (Kopic), 55. Dáňa (Rauš, Trupl) - 16. Kaltounková (Kochrda, Augusta), 31. Kaltounková (Brož, Havel), 37. Racek (Poledna, Havel), 52. Havel (Racek, Menšík), 60. Augusta (Chvátal, Brož), 60. Racek (Menšík, Havel). Rozhodčí: Kukeně - Parýzek, Kubát. Vyloučení: 2:5, navíc Kaltounková (JIH) do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 6:3, 6:4, 10:4, 10:6.

Nejlepší hráč: Nikdo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): V předchozích duelech jsem kluky mohl pochválit i přes to, že se nám výsledkově nedařilo, ale herně to špatné nebylo. Bohužel dnes jsme nepředvedli prakticky nic z toho, čeho jsou kluci schopni a tak jsme domácím dnešní zápas hodně ulehčili. Hráči soupeře byli dravější v osobních soubojích, měli větší chuť po vítězství a zaslouženě dnes zvítězili.