8:3
(1:1, 5:0, 2:2)

Starší žáci na ledě silné Komety nebodovali

14.12.2015 / Tomáš Lysý

Jihlava vstoupila do zápasu na ledě první Komety dobře a ve třinácté minutě se ujala vedení gólem Patrika Čermáka. Jenže domácí stihli za čtyři minuty srovnat stav. Ve druhé části nejprve Dukla nedala trestné střílení a Brno jí poté ztrestalo pěti góly. Ve třetí třetině nejprve snížil Patrik Čermák a po gólu Komety ještě jednou snížil Tobias Adam, ale domácí v předposlední minutě upravili na konečných 8:3.
14.12.2015, Liga starších žáků "A" - 19. kolo

Skoupý - Hanzl, Dujsík, Bouzek, Sedláček, Šujan, Furch - Konečný, Čoupek, Bartes, Holotík, Meluzín, Jedlička, Malý, Kala, Rašovský, Brabenec, Hledík, Zemín
8

Krejčí (35. Maláč) - Brož, Sapík, Poledna, Chvátal, Moravec, Mikeš - Menšík, Čermák, Havel - Machovský, Chlubna, Kaltounková - Kochrda, Racek, Adam - Dúška
3
Branky a nahrávky: 17. Brabenec (Kala), 21. Furch (Malý, Brabenec), 24. Furch (Konečný), 36. Holotík (Sedláček, Konečný), 36. Bartes (Čoupek), 38. Konečný (Rašovský, Holotík), 57. Konečný (Sedláček), 59. Furch (Sedláček) - 13. Čermák (Havel, Menšík), 53. Čermák (Menšík), 59. Adam (Havel). Rozhodčí: Vrba - Bernard, Vašíček. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:2, 7:2, 7:3, 8:3.

Nejlepší hráč: Jiří Kochrda

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Po vyrovnané první třetině a dobré první polovině druhé třetiny, kde jsme neproměnili trestné střílení a dvě obrovské šance, převzali postupně otěže zápasu domácí a ve zbytku utkání byli lepším týmem. Gratuluji jim k vítězství.