4:18
(1:9, 3:5, 0:4)

Starší žáci rozsápali Olomouc, které vstřelili na jejím ledě 18 gólů

03.01.2016 / Tomáš Lysý

Stěží uvěřitelným výsledkem zvítězili jihlavští starší žáci na ledě Olomouce. Již po jedenácti minutách vedli 7:0 a na první gól domácích odpověděli dalšími dvěma zásahy. Po druhé třetině svítilo na ukazateli stavu skóre 4:14, o góly se postarali Tomáš Racek a Patrik Čermák, kteří vstřelili hattrick, dva góly přidal Matyáš Machovský a jednou rozvlnil síť Tobias Adam a Marian Havel. Dvě branky vstřelila i Kristýna Kaltounková s Tomášem Chlubnou a také u jejich jmen byl evidován krátce po začátku třetí třetiny hattrick. Když Tomáš Chlubna přidal ještě další dva góly a jeho bodový zisk se zastavil na pěti gólech a čtyřech asistencích, skončil zápas výhrou Dukly 18:4! Z celkových čtyř zápasů proti Olomouci má Jihlava plný počet bodů a skóre 40:9.
03.01.2016, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

HC Olomouc

Ryšavý (17. Špunar) - Čapka, Holub, Radová, Vinter - Kavan, Tichý, Tomajko, Handl, Pelíšek, Přecechtěl, Zembol, Ruda, Fasner
4

Krejčí (40. Pavlas) - Brož, Sapík, Poledna, Dúška, Chvátal, Moravec - Havel, Čermák, Menšík - Machovský, Chlubna, Kaltounková - Adam, Racek
18
Branky a nahrávky: 12. Kavan, 34. Kavan (Tomajko), 36. Zembol (Vinter), 39. Přecechtěl (Ruda) - 2. Racek (Čermák), 5. Racek (Chlubna), 6. Čermák, 10. Čermák (Adam), 10. Chlubna, 11. Chlubna (Menšík), 11. Kaltounková (Čermák), 13. Havel (Čermák), 20. Kaltounková (Chlubna), 24. Adam (Čermák, Racek), 28. Racek, 30. Machovský (Chlubna), 37. Machovský (Kaltounková), 38. Čermák (Adam), 43. Kaltounková (Chlubna), 46. Chlubna (Moravec), 46. Chlubna (Menšík), 51. Chlubna. Rozhodčí: Novotná - Nekvapil, Štreitová. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:7, 1:7, 1:12, 3:12, 3:14, 4:14, 4:18.

Nejlepší hráči: Celé mužstvo

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): Po celé utkání jsme měli zápas pod kontrolou, výsledek odpovídá předvedené hře.