3:6
(0:2, 2:2, 1:2)

Starší žáci neporazili brněnský Warrior ani na čtvrtý pokus

09.01.2016 / Tomáš Lysý

První třetina zápasu ligy starších žáků mezi Duklou a Warriorem patřila hostům. Ti se ujali dvoubrankového vedení a o stejný počet gólů svůj náskok během druhé třetiny navýšili. Až za tohoto stavu se prosadila i Jihlava, zpět na rozdíl dvou gólů snížil Tomáš Chlubna. Jenže když během čtyř minut třetí části vstřelili Brňané další dvě branky, bylo rozhodnuto. Za Duklu v závěru pouze korigoval Patrik Čermák na konečných 3:6.
09.01.2016, Liga starších žáků "A" - 23. kolo

Krejčí (31. Maláč) - Brož, Poledna, Sapík, Moravec, Chvátal - Adam, Čermák, Racek - Kochrda, Chlubna, Machovský - Nosek, Dúška, Mikeš
3

HCM Warriors Brno

Vystavěl - Vaněk, Chocholouš, Koubek, Mrkvica, Kuchař, Mahdal - Kuška, Marčík, Sedlák, Kučera, Mastič, Snášel, Orsech, Kubíček
6
Branky a nahrávky: 33. Chlubna, 36. Chlubna (Adam), 57. Čermák (Brož) - 9. Marčík, 18. Kučera (Kubíček), 24. Kučera (Mastič), 26 Vaněk (Mastič), 41. Marčík (Vaněk), 44. Snášel (Kučera). Rozhodčí: Paur - Křížek, Čurilla. Vyloučení: 4:9. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 31. Průběh utkání: 0:4, 2:4, 2:6, 3:6.

Nejlepší hráči: Patrik Čermák, Tomáš Chlubna, Kevin Mikeš

Martin Pykal (HC Dukla Jihlava): V úvodu zápasu jsme byli jasně lepší, měli několik vyložených šancí, ale neproměnili. Soupeř ze 4 střel 2x skóroval. Za stavu 0:3 jsme v situaci dva na nikoho nedali a z protiútoku inkasovali na 0:4. To byl asi společně se zahozenými šancemi z úvodu rozhodující moment. Po snížení na 2:4 jsme sice ještě trošku kousali, ale soupeř si už zápas pohlídal.