5:4
(2:0, 1:1, 2:3)

Starší žáci dotahovali vedení Přerova, se silnými Zubry těsně padli

24.01.2016

V dalším kole ligy starších žáků cestovala Dukla na led silného Přerova. První třetina vyšla lépe Zubrům, kteří v ní skórovali dvakrát. Ve druhé třetině sice snížil Tomáš Chlubna, ale domácí si vzali dvougólový náskok zpět. Když v pětačtyřicáté minutě vedl Přerov již 5:1, zdálo se být vše jasné. Ovšem ani nyní se Dukla nevzdala. Mezi dva góly Tomáše Chlubny se vešla přesná trefa Patrika Čermáka a Jihlava byla rázem zpět ve hře. Jenže na vyrovnání už neměli červenožlutí dostatek času a po boji podlehli soupeři 4:5.
24.01.2016 13:30, Liga starších žáků "A" - 24. kolo

HC ZUBR Přerov

Postava - Gréč, Raška, Zeman, Svozil, Fencl - Tarnoczy, Ministr, Hanák, Kleniar, Kolařík, Ryšavý, Brázda, Holík, Petr
5

Krejčí (35. Pavlas) - Brož, Sapík, Poledna, Dúška, Chvátal, Moravec - Menšík, Čermák, Havel - Machovský, Chlubna, Adam - Kochrda, Mikeš Racek
4
Branky a nahrávky: 12. Petr (Raška), 13. Zeman (Kleniar), 35. Svozil (Tarnoczy), 42. Ryšavý (Petr), 45. Raška (Svozil, Tarnoczy) - 27. Chlubna (Čermák), 46. Chlubna, 54. Čermák (Brož), 56. Chlubna (Čermák). Rozhodčí: Dočkal - Klvač, Navrátil. Vyloučení: 4:7. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 68. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:4.