6:4
(2:0, 2:3, 2:1)

Starší žáci ve vyrovnaném utkání podlehli Havlíčkovu Brodu

23.01.2016

Jihlava vstoupila do zápasu špatně a už ve čtvrté minutě prohrávala o dva góly. Další přesné trefy začaly padat až ve druhé třetině. Na třetí gól Havlíčkova Brodu sice odpověděl Matyáš Machovský, ovšem po polovině zápasu si vzali domácí třígólové vedení zpět. Dukla však nesložila zbraně. Do konce prostřední části snížil Marian Havel. Krátce poté se prosadil i Matouš Menšík a stejný hráč na začátku třetí třetiny vyrovnal. Jenže hráči z Kotliny dvěma góly v polovině závěrečného dějství získali vedení na svojí stranu a vyhráli třetí vzájemný zápas ze čtyř v této sezoně. Dukla však smazáním třígólového vedení soupeře ukázala bojovného ducha.
23.01.2016 13:15, Liga starších žáků "A" - 25. kolo

BK Havlíčkův Brod

Juřicová (32. Král) - D. Vacík, Matula, Kerber, Navrátil - Trupl, P. Vacík, Fiala, Kopic, Klofáč, Dymák, Pártl
6

Krejčí (32. Pavlas) - Brož, Sapík, Poledna, Dúška, Chvátal, Moravec - Menšík, Čermák, Havel - Machovský, Chlubna, Adam - Racek, Mikeš, Kochrda
4
Branky a nahrávky: 1. Fiala (Matula), 4. Pártl (Kopic), 25. Kopic (D. Vacík), 33. Pártl (Navrátil, Kopic), 49. D. Vacík (Fiala), 53. Pártl (Fiala, Kopic) - 25. Machovský (Adam, Chlubna), 37. Havel (Dúška), 38. Menšík (Čermák, Brož), 44. Menšík (Čermák). Rozhodčí: Krejčí - Žák, Blaha. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 121. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:4, 6:4.