4:9
(0:3, 2:1, 2:5)

Starší žáci v gólové přestřelce přemohli Zlín

19.02.2016

Úvodní třetinu začala Dukla výborně a vyhrála jí rozdílem tří gólů, když se postupně trefil Patrik Augusta, Tomáš Chlubna a Patrik Čermák. Ten ve druhé třetině zaznamenal po dvou trefách domácích důležitý čtvrtý gól a poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Zlín sice na začátku třetí třetiny snížil, ovšem Jihlava díky druhé trefě Patrika Augusty, přesnému zářezu Jiřího Kochrdy a dvou brankách Kristýny Kaltounkové svému soupeři výrazně odskočila. Poté už oba celky mířili do černého jen jednou, pět minut před koncem pečetil výhru Dukly 9:4 svým druhým gólem Tomáš Chlubna.
19.02.2016, Liga starších žáků "A" - 27. kolo

Berani Zlín

Mravec - Riedl, Talafa, Liss, Forman, Macík - Martinec, Zemánek, Kopčil, Čajanová, Hrazdíra, Bednařík
4

Pavlas (30. Maláč) - Brož, Sapík, Moravec, Chvátal, Mikeš, Dúška - Augusta, Čermák, Chlubna - Kochrda, Menšík, Kaltounková - Poledna, Racek, Nosek - Adam
9
Branky a nahrávky: 21. Hrazdíra (Kopčil), 35. Zemánek (Martinec), 44. Zemánek (Bednařík, Martinec), 54. Talafa (Zemánek) - 4. Augusta (Chlubna, Sapík), 7. Chlubna (Čermák), 18. Čermák (Chlubna), 36. Čermák (Chlubna, Kaltounková), 48. Augusta (Moravec, Čermák), 49. Kochrda (Kaltounková), 52. Kaltounková (Chlubna), 53. Kaltounková (Kochrda, Menšík), 55. Chlubna (Čermák). Rozhodčí: Wesley - Buchtík, Henčl. Vyloučení: 3:5. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 54. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:8, 4:8, 4:9.