2:3
(1:0, 0:2, 1:1)

Starší žáci statečně vzdorovali Přerovu, Zubři ale těsnou výhru uhájili

02.03.2016

Zápas starších žáků Dukly s výše postaveným Přerovem přinesl první branku až jednačtyřicet vteřin před koncem první třetiny. Domácí celek poslal do vedení Tomáš Nosek. Ovšem hosté ve druhé třetině dvěma góly otočili průběžný stav zápasu. Jihlava ale na začátku posledního dějství srovnala, dokonce v oslabení se trefil Tomáš Chlubna. Na body jeho branka nakonec nestačila, hosté v devětačtyřicáté minutě rozhodli o svém vítězství - 2:3.
02.03.2016, Liga starších žáků "A" - 31. kolo

Pavlas (31. Maláč) - Brož, Sapík, Moravec, Poledna, Chvátal, Dúška - Augusta, Čermák, Chlubna - Kochrda, Menšík, Machovský - Adam, Nosek, Racek
2

HC ZUBR Přerov

Postava - Raška, Zeman, Kopeček, Zábranský - Kleniar, Tarnoczy, Ministr, Hanák, Kolařík, Greč, Fencl, Petr
3
Branky a nahrávky: 20. Nosek (Adam), 41. Chlubna (Čermák, Brož) - 28. Kleniar (Hanák), 31. Kleniar (Hanák), 48. Tarnoczy (Kopeček, Zábranský). Rozhodčí: A. Ryšavý - V. Ryšavý, Kouba. Vyloučení: 3:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 46. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.