0:3
(0:1, 0:0, 0:2)

Starší žáci doma podlehli Havlíčkovu Brodu

05.03.2016

Starší žáci sehráli poslední derby sezony bez svého nejproduktivnějšího hráče Tomáše Chlubny. Trenér Martin Pykal nemohl počítat ani s šikovnou Kristýnou Kaltounkovou. Brodští se již v jedenácté minutě ujali vedení a poté se stav měnil až za dalších dvaatřicet minut. Na přelomu třiačtyřicáté a čtyřiačtyřicáté minuty se Havlíčkův Brod prosadil hned dvakrát - 0:3. Tři kola před koncem soutěže má Dukla jistotu, že v tabulce skončí na pátém či šestém místě.
05.03.2016, Liga starších žáků "A" - 32. kolo

Krejčí (30. Maláč) - Brož, Sapík, Poledna, Moravec, Chvátal, Kratochvíl - Augusta, Čermák, Chlubna - Kochrda, Menšík, Mikeš - Nosek, Adam, Racek
0

BK Havlíčkův Brod

Král - D. Vacík, Matula, Kerber, Navrátil - Trupl, P. Vacík, Fiala, Horáček, Kopic, Klofáč, Dymák, Pártl, Rauš
3
Branky a nahrávky: 11. Horáček (Rauš), 43. Horáček (Trupl), 44. Kopic (Pártl, Fiala). Rozhodčí: V. Ryšavý - A. Ryšavý, Čurilla. Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 63. Průběh utkání: 0:3.