5:10
(1:1, 2:4, 2:5)

Starší žáci v posledním zápase sezony porazili první Kometu

20.03.2016

Jihlavští starší žáci se rozloučili se sezonou výhrou nad vítězem tabulky Kometou, která se ve druhé třetině ujala vedení již 3:1. Ovšem Dukla ještě do konce přestávky otočila čtyřmi góly průběh utkání a ve třetí třetině vstřelila dalších pět branek oproti dalším dvěma přesným trefám domácích. Za Duklu se dvakrát prosadil Patrik Čermák s Matoušem Menšíkem, jeden gól vstřelil Matyáš Machovský. Hned pět gólů a asistenci si připsal Tomáš Chlubna, nejproduktivnější muž týmu, jenž za 29 zápasů nasbíral 73 gólů a 36 přihrávek. Jihlava skončila s postem nejlépe střílejícího mužstva - 250 gólů ve 35 utkáních - na konečném pátém místě tabulky.
20.03.2016, Liga starších žáků "A" - 33. kolo

Skoupý (32. Bizoň) - Henzl, Dujsík, Čoupek, Řehák, Bouzek, Sedláček, Holeman, Ton, Fajmon, Harmim, Kopřiva, Milotínský, Hanák, Hledík, Masař
5

Krejčí (32. Maláč) - Brož, Sapík, Poledna, Adam, Chvátal, Dúška - Menšík, Čermák, Kochrda - Machovský, Chlubna, Mikeš - Augusta, Racek, Nosek
10
Branky a nahrávky: 6. Hledík (Čoupek), 28. Holeman (Čoupek, Řehák), 29. Dujsík (Čoupek), 42. Masař (Hledík), 58. Hanák - 18. Chlubna (Machovský), 32. Menšík (Brož), 33. Chlubna, 35. Čermák, 36. Chlubna (Mikeš), 41. Chlubna (Menšík), 45. Machovský (Chlubna), 48. Čermák (Menšík), 52. Menšík (Čermák), 59. Chlubna (Brož). Rozhodčí: Honza - Maršálek, Pospíšil. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 87. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:6, 4:6, 4:9, 5:9, 5:10.