5:7
(2:2, 1:3, 2:2)

Vinou nevydařené druhé třetiny prohráli starší žáci se Zlínem

13.03.2016

Do zápasu se Zlínem vstoupili starší žáci Dukly dobře a již po 34 sekundách je poslal do vedení Patrik Čermák. Hosté sice mezi šestou a osmou minutou otočili stav, ovšem Dukla díky Matouši Menšíkovi do přestávky srovnala. Na další gól hostí sice dokázal odpovědět znovu Matouš Menšík, jenže poté vstřelil Zlín další dva góly na začátku třetí třetiny ještě navýšil své vedení. Jihlava se sice dostala na dostřel jedné branky po trefách Tomáše Chlubny a Patrika Čermáka, leč vyrovnat potřetí nedokázala, Zlín naopak v závěru rozhodl o své výhře - 5:7.
13.03.2016, Liga starších žáků "A" - 34. kolo

Krejčí (32. Pavlas) - Brož, Sapík, Poledna, Moravec, Chvátal, Kratochvíl - Augusta, Čermák, Chlubna - Mikeš, Kochrda, Menšík - Machovský, Nosek, Racek
5

Berani Zlín

Šarman - Riepel, Prokeš, Forman, Macík - Handl, Bachánek, Zemánek, Kopčil, Čajanová, Hrazdíra, Bednařík, Ondík. Chlupil
7
Branky a nahrávky: 1. Čermák (Chlubna), 15. Menšík (Kochrda), 34. Menšík (Kochrda), 43. Chlubna (Čermák), 51. Čermák (Augusta) - 6. Martinec (Kopčil), 8. Bachánek, 29. Martinec (Kopčil), 34. Čajanová (Ondík), 35. Zemánek (Bednařík), 41. Bachánek (Riepel), 59. Hrazdíra. Rozhodčí: V. Ryšavý - Čurilla, Křížek. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:6, 5:6, 5:7.