6:19
(1:8, 3:5, 2:6)

Starší žáci rozmetali Třebíč devatenácti přesnými trefami

19.03.2016

Již v první třetině zápasu Dukly na ledě Třebíče bylo zaděláno na pořádnou kanonádu. Jihlava se trefila hned osmkrát, domácí pouze jednou. Po druhé třetině měli Třebíčští na svém kontě čtyři trefy oproti třinácti gólům Dukly! Náskok hostů utěšeně narůstal až do stavu 4:18, kdy se domácí dvakrát prosadili. Poslední slovo však měla Jihlava a zvítězila tak 19:4! Druhý útok Dukly nastřílel hned dvanáct branek. Pětkrát se prosadil Matyáš Machovský, čtyři góly nasbíral Tomáš Chlubna a hattrick vstřelil Kevin Mikeš. Dvakrát se přesně trefil Jiří Kochrda, po jedné brance přidali David Moravec, Matouš Menšík, Patrik Čermák, Patrik Augusta a Tomáš Nosek. V pěti vzájemných zápasech proti Třebíči Dukla vždy vyhrála při skóre 68:9!
19.03.2016, Liga starších žáků "A" - 35. kolo

SK Horácká Slavia Třebíč

Drapač (21. Martin) - Dvořák, Koňařík, Strnad, Patočka, Růžička, Šplíchal - Vedral, Kotačka, Linhart, Dolníček, Spilka, Hrnčíř, Čtveráček, Bartoš, Kravec
6

Maláč (30. Krejčí) - Brož, Sapík, Moravec, Poledna, Dúška, Chvátal - Menšík, Čermák, Kochrda - Machovský, Chlubna, Mikeš - Augusta, Racek, Nosek - Adam
19
Branky a nahrávky: 13. Spilka (Kotačka), 21. Vedral (Spilka), 22. Spilka (Vedral), 36. Kotačka (Hrnčíř, Růžička), 55. Kotačka (Kravec), 57. Spilka (Koňařík) - 1. Machovský (Chlubna), 3. Mikeš (Chlubna), 4. Augusta (Dúška), 12. Nosek (Racek), 13. Machovský (Chlubna), 16. Machovský (Poledna), 19. Čermák (Menšík), 20. Kochrda (Čermák), 21. Machovský (Chlubna), 21. Chlubna (Machovský), 23. Mikeš (Machovský, Chlubna), 27. Mikeš (Chvátal), 38. Chlubna (Machovský), 43. Moravec (Chlubna), 46. Kochrda (Čermák), 48. Menšík (Čermák), 50. Chlubna (Machovský), 53. Chlubna (Mikeš), 59. Machovský (Chlubna). Rozhodčí: Ondráček - Mejzlík, Erat. Vyloučení: 2:3. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:8, 2:8, 2:10, 3:10, 3:11, 4:11, 4:18, 6:18, 6:19.