2:2
(0:1, 1:1, 1:0)

Mladší žáci vyrovnali derby s Brodem v poslední vteřině

28.02.2016

První třetina posledního vzájemného zápasu Dukly a Brodu v sezoně nevyšla Jihlavě dobře, hosté se totiž v šestnácté minutě ujali vedení. Ačkoliv červenožlutí srovnali v osmadvacáté minutě Martinem Hrbkem, hosté Brodští ještě do konce třetiny znovu strhli misky vah na svojí stranu. Hodně dlouho se zdálo, že si Havlíčkův Brod odveze do Kotliny tři body, ovšem v čase 59:59, tedy v poslední sekundě, srovnal Adam Kříž na konečných 2:2.
28.02.2016, Liga mladších žáků "C" - 32. kolo

Sigmund (32. Tesař) - Vovsík, Hrbek, Číhal, Port - Báťa, Jungwirth, Kříž, Peš, Kudrna, Fabry, Novák, Bačkovský, Matějíček
2

BK Havlíčkův Brod

Kukeně - Slabý, Doležal, Fišer, Kuchta - D. Krejčí, T. Krejčí, Vašák, Prášek, Janko, Kozlík
2
Branky a nahrávky: 28. Hrbek (Kudrna), 60. Kříž (Číhal) - 16. D. Krejčí, 34. T. Krejčí (Vašák). Rozhodčí: G. Havelka - Kouba. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 72. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2.