4:2
(0:0, 4:1, 0:1)

Mladší dorost nestačil na Mladou Boleslav

31.01.2016 / Ondřej Terber

Mladší dorostenci odcestovali v neděli do Mladé Boleslavi a do první třetiny vstoupili oba celky s bezchybnou obranou, když se nedokázal prosadit ani jeden z týmů. To druhá část nabídla poněkud jiný obrázek hry. Domácí v ní totiž nasázeli čtyři góly, naopak Dukla pouze jeden gól. Jihlava se pokusila v závěrečné třetině vyrovnat, ale stihla už jen zkorigovat výsledek. Jihlava tak prohrála v Mladé Boleslavi 4:2.
31.01.2016 11:30, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 30. kolo

BK Mladá Boleslav

Haas (41. Rylich) - Novotný, Sýkora, Málek, Dobrkovský, Červenka, Furmánek - Schulz, Valdhans, Šípek, Litera, Novák, Moucha, M. Čermák, Jindra, Moravčík, Vokurka
4

Chaloupek - Piskač, Zadina, Trávník, Mareček, P. Brož, Rašín - Juda, V. Brož, Chlubna, Vala, Úlovec, Kardoš, Najman, Filip, P. Čermák, Svoboda
2
Branky a nahrávky: 24. Moravčík (Novák), 28. Moravčík (Novák), 33. Novák (Moravčík, Jindra), 40. Litera (Novák) - 38. Vala (Najman, Piskač), 57. Úlovec (Kardoš, Rašín). Rozhodčí: Hodač - Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 5:4, navíc M. Čermák (MBL) 10 min. OT. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 24:32. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2.