4:3
(1:0, 2:2, 1:1)

Bouchalky zůstaly pro mladší dorost zabouchnuté, Dukla si body ze Žďáru nedovezla

21.02.2016 / Tomáš Lysý

První a jediný gól úvodního dějství padl v sedmé minutě, kdy se prosadil domácí tým. Jihlava sice zásluhou Tomáše Valy krátce po polovině zápasu srovnala, ovšem hned poté vstřelil Žďár další dva góly. Dukla ale stihla do konce druhé třetiny znovu snížit. Ve dvaapadesáté minutě si hokejisté zpod Zelené hory vzali dvougólové vedení zpět. Jiskřičku naděje vykřesal pro červenožluté tři minuty před koncem Miroslav Juda, nicméně srovnat se již Jihlavě nepodařilo - 4:3.
21.02.2016 17:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 34. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

Vacek - Melichar, Matěcha, Pytlíková, Kukla - Křehlík, Jindra, Primožič, Šutera, Pytlík, Brejcha, Nedomlel, Caha, Poul, Tobiáš
4

Juřička - Barák, Juda, Trávník, Mareček, Brož, Rašín - Chlubna, Vala, Úlovec, Musil, Kardoš, Najman, Filip, Čermák
3
Branky a nahrávky: 7. Matěcha (Poul, Křehlík), 34. Kukla (Křehlík, Pytlík), 35. Pytlík (Kukla, Křehlík), 52. Tobiáš (Kukla, Křehlík) - 32. Vala (Chlubna, Brož), 38. Najman (Trávník), 57. Juda (Čermák). Rozhodčí: Kratochvíl - Huryta, Urubčík. Vyloučení: 6:5. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 19:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3.