6:5p
(1:3, 2:1, 2:1)

Mladší dorost porazil Mladou Boleslav v prodloužení

25.02.2016 / Ondřej Terber

Ve čtvrtek přivítala Dukla na svém ledě tým Mladé Boleslavi. Do zápasu vstoupila Jihlava výborně, když se prosadila již v 5. minutě. Ovšem po zbytek první části se trefovali už jen hosté a vypracovali si dvoubrankový náskok. Ve druhé části se domácím podařilo vyrovnat a od tohoto momentu už bylo skóre téměř stále remízové. Sotva stačil někdo jít do vedení, za nedlouho druhý tým vyrovnal. Zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém rozhodl dvougólový Jan Trávník. Dukla tak porazila po prodloužení Mladou Boleslav 6:5.
25.02.2016 15:45, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 35. kolo

Chaloupek – Trávník, Piskač, Zadina, Brož P. , Rašín, Barák, Vala, Najman, Úlovec, Musil, Juda, Brož V. , Zadražil, Kardoš, Filip
6

BK Mladá Boleslav

Haas – Červenka, Dobrovský, Málek, Rudolph, Novotný, Furmánek, Moucha, Šípek, Čermák, Schulz, Valdhans, Vokurka, Vojta, Jindra, Novák
5
Branky a nahrávky: 5. Musil (Barák), 22. Vala (Najman), 29. Vala (Filip), 43. Trávník, 53. Najman (Piskač), 62. Trávník (Juda) – 12. Jindra (Novák, Vojta), 14. Vokurka (Valdhans), 17. Furmánek (Schulz), 34. Moucha (Čermák), 46. Novák. Rozhodčí: Ondráček – Polák, Rampír. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 42. Střely na branku: 54:19. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5, 5:5, 6:5.