13:1
(5:1, 2:0, 6:0)

Starší žáci deklasovali Havlíčkův Brod

06.03.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli přivítali starší žáci B celek Havlíčkova Brodu. Po první třetině vedli domácí 5:1. Ve druhé části přidali mladí hráči Dukly dvě branky a vedli již 7:1. V poslední třetině se svěřenci Tomáše Dzurika do toho opřeli a přidali šest branek. Jihlava porazila Havlíčkův Brod vysoko 13:1. Petr Pokorný si v zápase připsal šest branek a jednu asistenci.
06.03.2016, Liga starších žáků "B" - 26. kolo

Pavlas (30. Hrubý) - Vranka, J. Novák, Štoll, Broža, J. Buzek - Melenovský, Polodna, Pavelec – Štorek, Mlejnek, Pokorný – Sedlák, Bína, Michalčuk
13

BK Havlíčkův Brod

1
Branky a nahrávky Jihlavy: 3. Vranka (Polodna), 5. Pokorný (Mlejnek, Štorek), 7. Broža (Michalčuk, Sedlák), 12. Polodna (Pavelec, Štoll), 18. Pokorný (Polodna), 25. Pokorný (Bína), 31. Pokorný, 41. Pavelec (Vranka), 46. Pokorný (Broža, Polodna), 48. Pokorný (Michalčuk, Štorek), 54. Štorek (Pokorný), 56. Michalčuk (Melenovský), 57.Bína. Nejlepší hráči Jihlavy: Celý tým.

K třetímu vyššímu vítězství v řadě přispělo to, že opět zahráli téměř všichni hráči povedené utkání. Na soupeře jsme vlétli a vyhráli první třetinu pět ku jedné, ve druhé části bylo hodně vyloučených na obou stranách a hra byla rozkouskována. Proto jsem rád, že do třetí části kluci srovnali hlavy, začali se opět soustředit na hokej a zbytek utkání poctivě pracovali a k dobré hře přidali i spousty branek," řekl po utkání trenér Tomáš Dzurik.