3:2
(0:0, 2:1, 1:1)

Rezerva mladšího dorostu tentokráte proti Pardubicím bez bodu

09.01.2016 / Jaroslav Wollmann

Zatímco minulý duel si mladší dorostenci dovezli dva body, nyní podobný kousek nedokázali zopakovat. PO bezbrankové první třetině se diváci dočkali ve druhé části tří branek. Za Jihlavu na 1:1 srovnal Jan Novák. V poslední dvacetiminutovce dokázal srovnat krok Jakub Štěrba. Na nájezdy tentokráte ale nedošlo, v 50. minutě si domácí vzali vedneí zpět na svou stranu. Pardubice B porazily Jihlavu B 3:2. Mladíci Dukly tak začali nadstavbovou skupinu porážkou.
09.01.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 23. kolo

HC Dynamo Pardubice B

3

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Barák, Jančí, Koláček, Sapík, Přibil - Brož, Svoboda, Štěrba - Novák, Adamová, Kohout - Rampír, Coufal, Hroch - Schwarz
2
Branky a nahrávky Jihlavy: 31. Novák (Kohout), 44. Štěrba (Svoboda, Brož). Vyloučení: 4:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 56:12.