3:2sn
(1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)

Rezerva mladšího dorostu porazila Třebíč na nájezdy

14.02.2016 / Jaroslav Wollmann

Na výbornou začali mladší dorostenci svůj duel proti Třebíči, již v první minutě šli do vedení zásluhou Jana Nováka. Po druhé třetině vedli domácí již 2:0, když se prosadil Tomáš Chlubna. Hosté v poslední třetině dokázali vyrovnat na 2:2, a tak o vítězi musely rozhodnou samostatné nájezdy. V nich se lépe vedlo mladíkům Dukly. Vítězný gól si připsal Tomáš Chlubna. Jihlava porazila Třebíč 3:2 po samostatných nájezdech.
14.02.2016 10:00, ELIOD liga mladšího dorostu - 27. kolo

HC Dukla Jihlava B

Chaloupek - Brož, Mikeš, Barák, Martinů, Mareček, Sapík - Havel, Čermák, Chlubna - Kohout, Úlovec, Novák - Hroch, Adamová, Štěrba
3

SK Horácká Slavia Třebíč

2
Branky a nahrávky Jihlavy: 1. Novák (Úlovec), 37. Chlubna (Čermák), rozhodující nájezd Chlubna. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 25:36.