2:1
(1:1, 0:0, 1:0)

Rezerva mladší dorostu na ledě soupeře neuspěla

28.02.2016 / Jaroslav Wollmann

V neděli cestovali svěřenci Karla Nekvasila do Jindřichova Hradce. Po první třetině byl stav 1:1, když se za Duklu prosadil Jiří Marek. Ve druhé části branka nepadla, a tak byl stav stále nerozhodný. Rozhodnutí přinesla poslední třetina, kdy se domácí trefili ve 46. minutě. Hosté ani přes střeleckou převahu vyrovnat nedokázali. Jindřichův Hradec porazil Jihlavu B těsně 2:1.
28.02.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 30. kolo

HC Střelci Jindřichův Hradec

2

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Marek, Koláček, Mareček, Sapík, Mikeš - Kohout, Rampír, Coufal - Augusta, Kochrda, Racek - Adamová, Přibil
1
Branka Jihlavy: 20. Marek. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:33.

Karel Nekvasil (HC Dukla Jihlava): Zápas to byl vyrovnaný. Myslím, že by mu slušela remíza, ale nebyli jsme schopni se prosadit střelecky. Oba góly jsme soupeři darovali. Ten první jsme si dokonce dali sami. Ale kluci bojovali, jen chyběl větší klid v zakončení.